• Adres: Yeşiloba Mah. Fatma Esma Nayman Cad.
    No:20/B Seyhan/ADANA

  • Telefon: +90 (322) 429 40 80
    info@krommetal.com.tr

Adana Polipropilen Depo

Adana Polipropilen Depo
Adana Polipropilen Depo

Adana Polipropilen Depo imalatı ve satışı; plastik hammaddeden enjeksiyon metodu ile üretilen, kullanılacak yerde parçaları cıvatalarla bir araya getirerek oluşturulan prizmatik depodur.

Adana Polipropilen Depo, ısıya, basınca ve kimyasallara dayanma bakımından diğer plastiklere göre daha iyidir. (içme suyu temiz su borularında da Polipropilen (PP) hammaddesi kullanılmaktadır.)

Polipropilen (PP) depoların yüzeyleri kaygan ve parlak oluşundan kireçlenme ve paslanma kesinlikle olmamaktadır. Adana Polipropilen (PP)’ nin monomer yapısı birbirine bağlanarak polimer plakalardan hiçbir biyonik madde barınmasına izin vermemektedir. Bu da Adana polipropilen plakaya renk,tat ve koku vermeyen özellikler sağlar. Ultraviyole ışınlarını geçirmediği için bakteri ve canlı oluşturmaz. Krommetal olarak ömrü 100 yıl olup adana polipropilen depolar paslanmaz depolara göre daha uygun ve ekonomiktir. Ayrıca adana polipropilen depoların iç kısmına paslanmaz sac ve poliüretan kaplama da yapılabilmektedir. Krommetal olarak diğer depolarımızda olduğu gibi adana polipropilen depolarda rahatlıkla demonte edilerek (parçalanarak) başka yerlere taşınılabilir. (Kaynaklı depolar hariç) Üretilen tüm parçalar standart olup fabrikamızdan temin ederek rahatlıkla değiştirebilir. Şantiye veya montaj mahallinde kaynak veya boya gerektirmez. Diğer depolarımıza göre daha hafif ve daha sağlamdır. Montaj süresi kısadır. Zedelenen ve bozulan parçaları istenildiğinde kolaylıkla  değişebilir. nakliyesi esnasında çok az yer kaplar. Çok büyük kapasitelerde ve değişik ölçülerde üretilebilir. Adana Hidrofor

  • Kategori :Su Depoları
  • Müşteri :Adana Polipropilen Depo
  • Tarih :11.10.2017
  • Link :https://www.krommetal.com.tr/adana-polipropilen-depo