• Adres: Yeşiloba Mah. Fatma Esma Nayman Cad.
    No:20/B Seyhan/ADANA

  • Telefon: +90 (322) 429 40 80
    info@krommetal.com.tr

Modüler su depoları parçalı olarak imal edilen kullanım yerinde parçaları kaynak gerektirmeden rahatlıkla biraraya getirilerek oluşturulan bir depo şeklidir. En dar yerlerden parçalar halinde geçirilerek istenilen yere rahatlıkla monte edilebilir. Emsallerine göre hafif ve daha sağlamdır. montaj süresi kısadır. Temiz ve hijyeniktir.

PASLANMAZ

Paslanmaz modüler su depoları 304 ve 316 kalite malzemeden üretilmektedir.genellikle içme sularında kullanılacak depoda 304 kalite sac tercih edilmektedir. Kimyasal bileşeninde %18 krom ve %8 nikel içerdiğinden korozyona karşı direnci oldukça yüksektir.

GALVANİZLİ

Galvanizli modüler su deposu st 37 kalite çelik sıcak daldırma yöntemiyle kaplanarak korozyon direnci yükseltilmektedir. Tüm imalat işleri bittikten sonra kaplama işlemi yapılıdığı için  tüm köşe ve kenarlar kaplanmış olur. Kullanım suyu, yangın hattı suyu bahçe sulama suyu depolama amacı ile kullanılabilir.

Pregalvanizli modüler su deposu : diğer depo çeşitlerine göre daha ucuzdur.

Bu yöntem çok önerilmemekle birlikte korozyonun çok önemli olmadığı durumlarda kullanılabilir. Yangın hattı bahçe sulama vb.

POLİPROPİLEN

Polipropilen (pp) plastik hammaddeden enjeksiyon metodu ile imal edilen kullanım yerinde parçaları civata ile birbirine bağlanarak oluşturulan prizmatik depo şeklidir. Fiyat konusunda diğer depolara göre daha yüksek maliyetli olduğu için çok özel projelerde tercih edilmektedir.